Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Магдалинівський район

Пролетарська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 62,5
Народна Партія 3 18,8
Комуністична партія України 2 12,5
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 8 Лаврик Людмила Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Пролетарська сільська рада, головний бухгалтер
2 9 Хома Ріта Віталіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, Пролетарська дільнична лікарня, медична сестра
Народна Партія
1 6 Карнаух Валентина Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Пролетарська дільнична лікарня, старша медична сестра
2 7 Неподбереза Алла Борисівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Пролетарська сільська рада, секретар
3 10 Чуб Зінаїда Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Пролетарський дошкільний навчальний заклад, завідуюча
Партія регіонів
1 1 Суржко Олег Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пролетарська загальноосвітня школа, вчитель
2 2 Олійник Оксана Миколаївна 09.01.2011 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 3 Куриленко Надія Байдимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пролетарська сільська рада, бухгалтер
4 4 Московець Інна Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП "Латишева", помічник керівника
5 5 Ерстенюк Тарас Миронович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пролетарська загальноосвітня школа, вчитель
6 11 Дяченко Валерій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пролетарське виробниче управління підземного зберігання газу, водій
7 12 Третяк Лілія Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ПП "Латишева", продавець
8 14 Козачок Тетяна Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пролетарська сільська рада, землевпорядник
9 15 Петулько Олександр Григорович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Пролетарська дільнична лікарня, лікар-терапевт
10 16 Вилко Георгій Федорович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Магдалинівська загальноосвітня школа, водій
Самовисування
1 13 Рекунович Олександр Віталійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Пролетарське виробниче управління підземного зберігання газу, майстер КРС



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"