Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Магдалинівський район

Оленівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 62,5
Комуністична партія України 2 12,5
Народна Партія 2 12,5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада" 1 6,3
Самовисування 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Башмаков Василь Петрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Оленівська сільська рада, землевпорядник
2 7 Проскурня Сергій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, "Агро – Овен", енергетик
Народна Партія
1 3 Башмак Валентина Леонідівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , "Агро-Овен", завідуюча готелем
2 8 Левченко Валентина Андріївна 05.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , "Агро – Овен", інженер з охорони праці
Партія регіонів
1 2 Бажан Микола Васильович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Оленівська загальноосвітня школа, вчитель
2 4 Падалка Микола Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, "Агро – Овен", директор по рослинництву
3 5 Булік Олександр Кирилович 09.01.2011 Освіта вища, член Партії регіонів, АПК, завідуючий інспекцією маркетингу якості
4 6 Коршунова Олена Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватне підприємство, продавець
5 9 Лобанова Світлана Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Оленівська загальноосвітня школа, директор школи
6 10 Конопенко Тетяна Олександрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, "Агро – Овен", директор репродуктивного комплексу
7 11 Цвєткова Валентина Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, "Агро – Овен", завплемзаводом
8 12 Киричок Валентина Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, "Агро – Овен", зоотехнік
9 15 Головенько Михайло Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, "Агро – Овен", тракторист–машиніст
10 16 Скочко Лариса Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Оленівська сільська рада, секретар
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
1 14 Лобанов Сергій Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії Всеукраїнського об'єднання "Громада", "Агро – Овен", зварювальник
Самовисування
1 13 Міщук Марія Степанівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Оленівська сільська рада, начальник військового облікового столу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"