Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Криворізький район

Широківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 17 94,4
Самовисування 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Ананьєв Максим Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ “ Арселор Мітал Кривий Ріг", електрогазозварювальник
2 2 Мельяновська Людмила Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Широківський дошкільний навчальний заклад “Оленка", бухгалтер
3 3 Сорухан Наталія Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Широківська сільська рада, бухгалтер
4 4 Новікова Наталя Валентинівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Широківський СБК
5 5 Муха Лариса Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Широківська сільська рада, секретар
6 6 Чикунська Ганна Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Широківський дошкільний навчальний заклад “Оленка", завідуюча
7 7 Трофименко Світлана Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Широківська загальноосвітня середня школа, директор
8 8 Полохало Наталя Станіславівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 9 Уласюк Любов Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 10 Ващенко Анатолій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Самостійна державна пожежна частина №12, заступник начальника
11 12 Андрєєва Галина Богданівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Широківський дошкільний навчальний заклад “Оленка", вихователь
12 13 Андрєєва Ганна Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
13 14 Підгайна Любов Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
14 15 Колесник Василь Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ “Інтерлок", охоронець
15 16 Шайнер Валентина Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Романівський фельдшерсько-акушерський пункт, молодший медичний працівник
16 17 Чебелюк Володимир Федорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Криворізька державна лікарня ветеринарної медицини, ветлікар
17 18 Нарзієва Гульсара Нормухамедівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, територіальний центр Криворізької РДА, соціальний працівник
Самовисування
1 11 Кушпа Михайло Зіновійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"