Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Криворізький район

Червоненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Біх Єлизавета Аркадіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма "Красний Забойщик", головний зоотехнік
2 2 Погонець Лариса Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Червонозабійницька середня загальнаосвітня школа, вчитель
3 3 Бірюкова Наталія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма "Красний Забойщик", головний бухгалтер
4 4 Висленко Віктор Гордійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Червоненська сільська рада, сторож
5 5 Хорольська Інна Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Червоненська сільська рада, секретар
6 6 Панасенко Алла Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, дитячий навчальний заклад "Берізка", завідуюча
7 7 Нагорна Лариса Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма "Красний Забойщик", бухгалтер
8 8 Копач Наталя Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, дитячий навчальний заклад "Берізка", вихователь
9 9 Кравець Сергій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма "Красний Забойщик", тракторист
10 10 Кравець Олена Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Червоненське відділення зв’язку, поштар
11 11 Коломоєць Валентина Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, домогосподарка
12 12 Чуприна Світлана Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, домогосподарка
13 13 Іванченко Володимир Олександрович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма "Красний Забойщик", електрик
14 14 Біченкова Ганна Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма "Красний Забойщик", бригадир МТФ №2
15 15 Сизова Олена Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватне підприємство "Коноваленко", продавець
16 16 Крикливий Микола Ананійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма "Красний Забойщик", тракторист



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"