Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Криворізький район

Орджонікідзевська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 18 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Дектярьова Оксана Валеріївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Орджонікідзевська початкова школа-сад, вихователь
2 2 Гончаров Олександр Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство ім. Т.Г.Шевченка, головний агроном
3 3 Худан Віра Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Орджонікідзенська сільська рада, спеціаліст з землевпорядних робіт
4 4 Штейн Тетяна Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Орджонікідзевська сільська рада, спеціаліст
5 5 Яригіна Олена Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Орджонікідзевська сільська рада, секретар сільської ради
6 6 Шульга Антоніна Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Орджонікідзевська сільська рада, головний бухгалтер
7 7 Назаренко Сергій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство ім. Т.Г.Шевченка, головний інженер
8 8 Куріцин Сергій Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ст. Саксагань, Придніпровська залізниця, оглядач вагонів
9 9 Гришина Світлана Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Орджонікідзевський будинок культури, директор
10 10 Телятник Володимир Остапович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
11 11 Письменний Іван Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Придніпровська залізниця, майстер
12 12 Мельник Віра Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство "Віруня", голова
13 13 Ковальчук Тетяна Юріївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Орджонікідзевська сільська рада, бухгалтер
14 14 Скибицька Світлана Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, бар "Молодіжний", завідуюча
15 15 Бургар Людмила Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Зеленопільська загальноосвітня середня школа, вчитель
16 16 Куванова Світлана Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Зеленопільська загальноосвітня середня школа, вчитель математики
17 17 Баранчук Геннадій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пересувне вдділення пошти №50033, листоноша
18 18 Трофимова Алла Пилипівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Новопокроський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"