Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Криворізький район

Красінська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 12 60
Самовисування 8 40

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Дорошенко Світлана Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
2 4 Дорошенко Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, селянське фермерське господарство "Караліна", директор
3 5 Поліщук Віктор Вікторович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Криворізькі районні електромережі , електромонтер
4 8 Бортнік Любов Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Красінська сільська рада, секретар
5 10 Тверденко Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ТОВ "Дронго", водій
6 11 Волошин Сергій Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 12 Лала Лариса Федорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Красінська сільська рада, головний бухгалтер
8 13 Даніловська Олена Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Ніка", бухгалтер
9 14 Балабас Наталія Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Красінська загальноосвітня школа, вчитель
10 15 Голубєва Галина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
11 17 Лантух Валентина Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Красінська загальноосвітня школа, бібліотекар
12 20 Ніжейко Алла Тимофіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Красінська сільська рада, спеціаліст
Самовисування
1 1 Пунтус Іван Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Пантолік Михайло Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 6 Макуха Олександр Георгійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Криворіжгаз", водій
4 7 Яценко Сергій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Криворіжгаз", майстер
5 9 Поважнюк Віктор Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, селянське фермерське господарство "Каскад", різноробочий
6 16 Чудновець Олексій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ СП "Колорит", агроном
7 18 Пантус Людмила Арсентіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, селянське фермерське господарство "Каскад", робоча
8 19 Гладченко Ірина Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Інтеп", бригадир - садовод



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"