Результати виборів депутатів ради

 Дніпропетровська область Верхньодніпровський район

Бородаївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 68,8
Самовисування 2 12,5
Комуністична партія України 1 6,3
Народна Партія 1 6,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 5 Гордієнко Олександр Іванович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Народна Партія
1 16 Олешко Анатолій Григорович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , Бородаївське лісництво, помічник лісничого
Партія регіонів
1 1 Бичко Ольга Володимирівна 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Правобережненський сільський клуб, завідуюча
2 2 Полинько Едуард Володимирович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Правобережненська загальноосвітня школа, оператор котельні
3 3 Данілова Лілія Леонідівна 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватне підприємство "Дикун", продавець
4 6 Косенко Зінаїда Петрівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
5 7 Чутро Сергій Григорович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, завод "Перше травня", охоронець
6 9 Ковальчук Леонід Георгійович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Правобережненська загальноосвітня школа, опалювач
7 10 Ковальчук Тетяна Леонідівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Правобережненська загальноосвітня школа, завгосп
8 11 Ребристий Віктор Іванович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, одноосібник
9 13 Бігун Володимир Іванович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, база відпочинку Дніпродзержинського ТЕЦ, директор
10 14 Гордієнко Сергій Анатолійович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фермерське господарство "Крушина", механізатор
11 15 Єрмаков Леонід Іванович 31.10.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Бородаївське лісництво, начальник
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Громада"
1 4 Данілов Володимир Миколайович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Правобережненська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 8 Крот Тетяна Михайлівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Бородаївська сільська рада, касир - бухгалтер
2 12 Пелипас Антоніна Іванівна 13.05.2011 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
12 Білоус Олександр Миколайович Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Білкам", фермер, 31.10.2010 11.11.2010 09.03.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"