Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область м Нова Каховка

Райська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 8 40
Самовисування 7 35
Комуністична партія України 3 15
Єдиний Центр 1 5
Політична партія "Третя Сила" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 2 Стрілько Марина Сергіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Новокаховський МВК, інспектор військово-облікового столу
Комуністична партія України
1 16 Крайнюкова Людмила Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Маслівська загальноосвітня школа, вчитель
2 19 Арко Наталія Степанівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 20 Міненко Степан Тимофійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
Партія регіонів
1 3 Чумакова Світлана Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тополівська загальноосвітня школа, вчитель
2 4 Гончар Ірина Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, НКМЗ, інженер-конструктор
3 5 Ченцова Наталія Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дитячий садок "Калинка", вихователь
4 7 Сідлецька Ірина Віталіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ЦМЛ, завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом
5 11 Щербань Василь Романович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
6 14 Гавриляк Степан Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 17 Мосьпан Тетяна Олегівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Маслівська загальноосвітня школа, вчитель
8 18 Мироненко Тетяна Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Сільський клуб с. Обривка, завідуюча
Політична партія "Третя Сила"
1 15 Гайсенюк Людмила Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа №6, директор
Самовисування
1 1 Барболіна Наталія Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДП "Таврія-2", бригадир
2 6 Бабецька Марія Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ДП "Таврія-2", заправник ГСМ
3 8 Романюк Георгій Костянтинович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Райська сільська рада, фахівець з ЦЗ
4 9 Макаренко Ольга Геннадіївна 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДП "Таврія-2", робітник
5 10 Кальченко Андрій Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП "Таврія-2", бригадир МТБ
6 12 Дяков Петро Фолич 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП "Таврія-2", робітник
7 13 Варваринець В’ячеслав Юрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Таврія-2", бригадир



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"