Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Цюрупинський район

Щасливська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 11 68,8
Самовисування 3 18,8
Комуністична партія України 2 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 5 Фисина Вікторія Вікторівна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 9 Бірюкова Олександра Степанівна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
Партія регіонів
1 1 Ільясова Світлана Олександрівна 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Щасливський будинок культури, художній керівник
2 2 Івченко Юлія Валеріївна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 3 Буртник Наталя Вікторівна 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 4 Єремейчук Надія Федорівна 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 6 Кірєєва Надія Матвіївна 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 8 Пуляр Юрій Анатолійович 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 10 Мулярчук Марія Петрівна 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Щасливський відділ зв’язку, начальник відділення
8 12 Мозговий Григорій Григорович 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Щасливсська амбулаторія, водій
9 13 Вердеренко Олена Миколаївна 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 14 Цолін Іван Іванович 08.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
11 15 Пархоменко Наталя Іванівна 08.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Щасливська сільська рада, секретар
Самовисування
1 7 Ковальова Валентина Іванівна 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Щасливська сільська рада, землевпорядник
2 11 Пятигорець Віктор Семенович 08.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Щасливська загальноосвітня школа, оператор котельні
3 16 Ракінцева Валентина Володимирівна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"