Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Скадовський район

Приморська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 12 75
Самовисування 4 25

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 3 Бобряк Ігор Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Приморська загальноосвітня школа, вчитель математики, інформатики
2 5 Ярешко Катерина Олексіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
3 6 Салтан Тетяна Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер, завідуюча господарством
4 7 Куртмамедов Сервер Ешрефович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Більшовик", робітник
5 8 Сайфуліна Олена Галамутдинівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Приморський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
6 9 Васенко Андрій Омелянович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Більшовик", машиніст
7 11 Петрова Катерина Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
8 12 Соколова Марія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Будинок культури, прибиральниця
9 13 Махаєва Тетяна Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
10 14 Іванова Віра Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Приморська сільська рада, секретар
11 15 Савіна Ніна Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Приморська сільська рада, інспектор військово-облікового столу
12 16 Губанов Сергій Леонідович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СТОВ "Більшовик", механік
Самовисування
1 1 Горова Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ "Більшовик", завідуюча СТФ
2 2 Совіна-Руше Ольга Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Приморський дитячий садок, бухгалтер
3 4 Невєрова Оксана Богданівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Приморська сільська рада, спеціаліст із земельних питань
4 10 Мацюха Сергій Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Більшовик", завідуючий гаражем



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"