Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Скадовський район

Новомиколаївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 13 54,2
Самовисування 11 45,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Губка Інна Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дитячий садок, завідуюча
2 3 Чуприненко Вячеслав Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Фермерське господарство "Чуприненко", голова
3 4 Ковальчук Вікторія Степанівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Лікарська амбулаторія, акушерка
4 6 Лавриненко Ольга Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
5 7 Коробчук Геннадій Валерійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ АПФ "Югагросервіс", начальник
6 10 Молчанов Геннадій Борисович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 12 Ляшкова Віта Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Новомиколаївська сільська рада, секретар-друкарка
8 14 Мельниченко Наталя Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Музична школа, завідуюча
9 16 Киця Ольга Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", агроном
10 18 Долженко Валентина Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
11 19 Годун Таїсія Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Новомиколаївське джерело", бухгалтер
12 22 Гаркуша Оксана Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління праці та соціального захисту населення Скадовської РДА, соціальний працівник
13 24 Стрюк Ніна Каземирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
Самовисування
1 2 Анастасенко Лариса Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", бухгалтер
2 5 Мар’євич Анатолій Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", головний ветлікар
3 8 Воронюк Олександр Гаврилович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", зоотехнік
4 9 Буряченко Олег Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", майстер наладчик
5 11 Пєстов Григорій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", агроном
6 13 Мельник Людмила Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", голова профспілкового комітету
7 15 Мордик Надія Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Новомиколаївська сільська рада, секретар
8 17 Рубан Людмила Григорівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", дитячий садок, медична сестра
9 20 Бессараб Ольга Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", комірник
10 21 Семибратня Тетяна Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільськогосподарський виробничий кооператив "Лідія", головний бухгалтер
11 23 Глєбова Лариса Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"