Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Скадовський район

Антонівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 50
Партія регіонів 6 33,3
Єдиний Центр 1 5,6
Партія "Демократичний Союз" 1 5,6
Політична партія "Сильна Україна" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 11 Жушман Тетяна Сергіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, Антонівська загальноосвітня школа, біібліотекар
Партія "Демократичний Союз"
1 15 Нічкало-Андрієвська Валентина Павлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії "Демократичний Союз", Антонівська сільська рада, інспектор військово-облікового столу
Партія регіонів
1 1 Козлов Сергій Федорович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП ДГ інституту рису УААН, водій
2 4 Мельниченко Юрій Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП ДГ інституту рису УААН, інженер-енергетик
3 8 Костіна Тетяна Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ДП ДГ інституту рису УААН, обліковець МТФ
4 9 Сакунов Сергій Вікторович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП ДГ інституту рису УААН, водій
5 13 Костіна Галина Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ДП ДГ інституту рису УААН, свинарка
6 18 Єременко Тетяна Федорівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДП ДГ інституту рису УААН, заступник директора з господарчої частини
Політична партія "Сильна Україна"
1 10 Євдокімова Оксана Леонідівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Сильна Україна", Антонівська сільська рада, секретар виконкому
Самовисування
1 2 Шевченко Тамара Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Антонівська загальноосвітня школа, директор
2 3 Пугач Валентин Аркадійович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , пенсіонер
3 5 Серженко Тамара Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП ДГ інституту рису УААН, бухгалтер
4 6 Чорний Володимир Антонович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП ДГ інституту рису УААН, слюсар
5 7 Роменська Ніна Романівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Комунальне підприємство "Антонівка", головний бухгалтер
6 12 Спектор Ольга Дмитрівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Скадовська районна рада, головний спеціаліст з питань захисту прав споживача
7 14 Дзюман Оксана Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП ДГ інституту рису УААН, начальник відділу кадрів
8 16 Мосійчук Микола Андрійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , ДП ДГ інституту рису УААН, агроном по захисту рослин
9 17 Судін Валерій Михайлович 03.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"