Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Новотроїцький район

Громівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 16 80
Комуністична партія України 2 10
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5
Самовисування 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Долгаєва Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Громівська сільська бібліотека, завідувач
2 16 Боскова Алла Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 1 Дорошенко Юрій Ілліч 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, сільськогосподарський кооператив імені Леніна, електрик
2 2 Кирилюк Леонід Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 4 Оверчук Оксана Пилипівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Громівська загальноосвітня школа, комірник
4 5 Коростинський Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Фермерське господарство, голова
5 6 Дикаленко Олена Анатоліївна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Громівська загальноосвітня школа, вчитель
6 7 Балацька Тетяна Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 8 Дубовик Лариса Степанівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Громівська сільська рада, інспектор військового обліку
8 9 Сушко Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Громівська загальноосвітня школа, вчитель
9 10 Ганенко Тамара Карпівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Управління захисту рослин, керівник
10 11 Нікітіна Світлана Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Громівська лікарська амбулаторія, головний лікар
11 12 Бондарчук Галина Анастасіївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Громівська сільська рада, секретар
12 13 Бурдун Оксана Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Громівський ясла-садок, завідувач
13 14 Позднякова Ірина Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Громівське відділення зв’язку, листоноша
14 15 Дутова Неоніла Григорівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Громівське комунальне підприємство, директор
15 17 Козловець Віктор Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Громівська сільська рада, начальник опорного руху
16 19 Декаленко Георгій Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Громівський сіськогосподарський кооператив імені Леніна, завідувач млином
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 18 Татарчук Володимир Ілліч 31.10.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Фермерське господарство, голова
Самовисування
1 20 Дубовик Ганна Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"