Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Нововоронцовський район

Осокорівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 7 43,8
Комуністична партія України 4 25
Самовисування 4 25
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Приймак Ірина Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, інспекція ДАБК у Херсонській області, завідуюча сектора
2 6 Кравчук Петро Андрійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, с.Осокорівка, фермер
3 7 Тарковська Ольга Калинівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Осокорівська сільська рада, бухгалтер
4 16 Скорик Марія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Відділ зв’язку, листоноша
Партія регіонів
1 4 Браїлко Микола Петрович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
2 9 Мандрика Олена Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Осокорівська сільська рада, секретар
3 10 Захарченко Сергій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДСП "Агро-Форум-2", гідротехнік
4 11 Степаненко Людмила Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДСП "Агро-Форум-2", бухгалтер
5 13 Петров Віктор Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ДСП "Агро-Форум-2", механік
6 14 Лазаренко Світлана Валеріївна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
7 15 Кунець Сергій Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, одноосібник
Соціалістична партія України
1 5 Оселедько Тетяна Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, ЦРЛ, медична сестра
Самовисування
1 2 Шмалько Олег Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, одноосібник
2 3 Скорик Олександр Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
3 8 Феньова Наталя Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Осокорівська загальноосвітня школа, заступник директора з навчально-виховної роботи
4 12 Оселедько Іван Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"