Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Голопристанський район

Чорноморська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 50
Партія регіонів 5 31,3
Народна Партія 3 18,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 3 Кравець Катерина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
2 7 Пасів Ольга Олександрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чорноморський дошкільний навчальний заклад , завідуюча
3 14 Мазко Віктор Степанович 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , фермерське господарство “Сіріус", голова
Партія регіонів
1 9 Резніченко Анжела Вікторівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Чорноморська загальноосвітня школа, медсестра
2 10 Твардовська Галина Мирославівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП “Брага", продавець
3 12 Токарук Галина Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 15 Мазко Олександр Степанович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Будинок культури, завідуючий
5 16 Братусь Галина Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Лиманівська загальноосвітня школа, вчитель
Самовисування
1 1 Овчинніков Олександр Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Чорноморська сільська рада, інспектор пункту правопорядку
2 2 Брага Геннадій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство “Успіх", агроном
3 4 Брага Валентина Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
4 5 Овчиннікова Катерина Олександрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Чорноморська сільська рада, інспектор військово-облікового столу
5 6 Данільченко Юрій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Індивідуальна трудова діяльність
6 8 Овчиннікова Марія Григорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чорноморська сільська рада, секретар
7 11 Демченко Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Чорноморська сільська рада, спеціаліст по земельним питанням
8 13 Уткін Василь Пилипович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"