Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Голопристанський район

Долматівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 50
Партія регіонів 4 25
Комуністична партія України 3 18,8
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Пасєчник Сергій Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, сільськогосподарський виробничий кооператив "Горького", водій
2 11 Трибунський Віктор Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, сільськогосподарський виробничий кооператив "Горького", водій
3 15 Краснов Дмитро Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Народна Партія
1 6 Іваненко Галина Сергіївна 05.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , тимчасово не працює
Партія регіонів
1 3 Музика Людмила Володимирівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Долматівська школа, вчитель
2 7 Шайка Валентина Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад , завідувач
3 9 Шевченко Сергій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 13 Хижняк Наталія Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Долматівська сільська рада, секретар
Самовисування
1 1 Юрченко Інна Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
2 4 Данилів Мирослав Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Лев", голова
3 5 Бескровний Віктор Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 8 Зварич Рімма Олексіївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, сільськогосподарський виробничий кооператив "Горького", завідуючий складу
5 10 Величко Людмила Степанівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
6 12 Лазарєва Олена Гаврилівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
7 14 Костів Роман Романович 27.12.2010 Освіта середня, позапартійний, СВК ім. Горького, майстер-налагоджувальник
8 16 Гнідін Олександр Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"