Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Голопристанський район

Гладківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 63,6
Самовисування 6 27,3
Комуністична партія України 2 9,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 14 Ребець Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, Гладківська амбулаторія, водій
2 16 Савицький Віктор Романович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 1 Риженко Геннадій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Херсон агроліс", директор
2 2 Олєйник Євгенія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Малокопанівська амбулаторія, головний лікар
3 4 Садова Людмила Леонідівна 15.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Гладківський відділ зв’зку, листоноша
4 7 Бакай Ольга Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гладківська бібліотека, завідувач
5 8 Кур’янінов Сергій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 10 Тютюник Наталія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 12 Лазорко Ірина Валентинівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
8 13 Мамедова Валентина Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
9 15 Кур’янінова Юлія Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гладківська загальноосвітня школа, секретар
10 17 Пересідла Наталія Леонідівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Гладківська загальноосвітня школа, медсестра
11 18 Ряска Ольга Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гладківський дитячий садок, вихователь
12 20 Присяжний Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, фермерське господарство "Пристиж", голова
13 21 Кузьмічова Людмила Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
14 22 Козьма Оксана Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Самовисування
1 3 Чайковський Валерій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Едельвейс", голова
2 5 Загреба Лариса Григорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
3 6 Безула Зінаїда В’ячеславівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гладківська сільська рада, секретар
4 9 Штепа Тамара Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
5 11 Шакшуєва Тетяна Едуардівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
6 19 Андрієць Віталій Леонідович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гладківська загальноосвітня школа, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"