Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Генічеський район

Стрілківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 7 38,9
Партія регіонів 4 22,2
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 16,7
Самовисування 3 16,7
Соціалістична партія України 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Акінгін Михайло Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, база відпочинку "Альбатрос", адміністратор
2 10 Кравченко Сергій Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пансіонат "Голубе полум’я", охоронець
3 11 Голод Тетяна Олексіївна 15.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стрілківська сільська рада, спеціаліст 2-ї категорії
4 12 Шерстньова Тетяна Євгенівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, база відпочинку "Луч", чергова
5 13 Плуталова Ольга Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
6 14 Меркіна Ольга Анатоліївна 05.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, база відпочинку "Тернопільська", охоронець
7 18 Голобородько Валентина Станіславівна 05.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, дитсадок "Ластівка", завідуюча
Партія регіонів
1 3 Золотова Тамара Євгеніївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Стрілківська сільська рада, секретар
2 4 Козявкін Анатолій Васильович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
3 5 Косарєв Роман Олегович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 17 Василенко Дмитро Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 2 Аметова Мерієм Серверівна 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", дитячий оздоровчій табір "Гренада", завідуючий господарством
2 7 Бербека Василь Євгенович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", база відпочинку "Тернопільська", завідуючий
3 9 Богданова Світлана Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", будинок Культури, художній керівник
Соціалістична партія України
1 8 Самойленко Ельмаз Мустафаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
Самовисування
1 6 Давидов Микола Анатолійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
2 15 Кукол Наталя Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стрілківська загальноосвітня школа, вчитель історії
3 16 Москаленко Алла Петрівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пансіонат "Сокіл", медична сестра



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"