Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Білозерський район

Правдинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 70
Комуністична партія України 6 30

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 1 Томінчук Галина Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 13 Чистякова Алла Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
3 15 Дуднік Антоніна Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кіровська загальноосвітня школа, заступник директора по учбовій частині
4 17 Баранов Віктор Петрович 02.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
5 19 Хачатрян Камо Тигранович 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
6 20 Прокопович Ірина Йосипівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Самовисування
1 2 Банішевська Світлана Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Правдинське відділення зв’язку, листоноша
2 3 Сачковська Оксана Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Правдинська загальноосвітня школа, технічний працівник
3 4 Петришина Людмила Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Правдинський ясла-садок, вихователь
4 5 Костильова Ольга Борисівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Правдинська сільська рада, секретар
5 6 Катихіна Наталія Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фермерське господарство "Таврія", бухгалтер
6 7 Яворська Ольга Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Правдинська загальноосвітня школа, медпрацівник
7 8 Шевченко Вікторія Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Правдинська загальноосвітня школа, кухар
8 9 Уродливнць Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Викол-Экспо", агроном
9 10 Поліщук Олександр Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 11 Раєвська Марія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Правдинський фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
11 12 Малихіна Ольга Дмитрівна 10.01.2011 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
12 14 Джижевська Надія Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, приватний підприємець
13 16 Бадалян Юрік Георгійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, МГЗ м. Миколаїв, слюсар
14 18 Петросян Любов Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кіровський сільський клуб, завідуюча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"