Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Білозерський район

Петрівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Комуністична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 13 Аширова Вікторія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Возняк Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дочірнє підприємство"Гауда", бухгалтер
2 2 Ходикіна Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петрівська загальноосвітня школа, вчитель
3 3 Таточенко Валентина Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петровський дитячий садок, вихователь
4 4 Панченко Ольга Василівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петрівська загальноосвітня школа, вихователь
5 5 Ляхова Любов Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петрівська сільська рада, бухгалтер
6 6 Семешко Тетяна Броніславівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Державне підприємство "Дослідне господарство Копані", робітник
7 7 Мікла Віра Григорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Херсонський туберкульозний диспансер, молодша медсестра
8 8 Овсійчук Людмила Олександрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петрівська загальноосвітня школа, заступник директора
9 9 Шевченко Ольга Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петрівська сільська рада, секретар
10 10 Люхова Марина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Державне підприємство "Дослідне господарство Копані", бухгалтер
11 11 Бараболя Оксана Анатоліївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
12 12 Данілевська Людмила Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Петрівська загальноосвітня школа, медсестра
13 14 Єпішина Тетяна Максимівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Петрівська загальноосвітня школа, вчитель
14 15 Капуста Олександр Вікторович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Дочірнє підприємство "Гауда", оператор
15 16 Ткачук Володимир Олександрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Херсонська дистанція Одеської залізниці, слюсар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"