Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Білозерський район

Олександрівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Комуністична партія України 8 40
Самовисування 8 40
Соціалістична партія України 4 20

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Баранова Юлія Пантелеймонівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівська сільська рада, дикретна відпустка по догляду за дитиною до 3-х років
2 4 Ступак Віктор Юрійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Олександрівська загальноосвітня школа, завгосп
3 8 Караєва Анжела Магерламівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
4 11 Литош Віктор Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Олександрівський ясла-садок, робітник з обслуговування газового обладнання
5 13 Панасенко Ніна Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
6 14 Сидорович Наталя Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівська сільська рада, інспектор військово-облікового столу
7 17 Влощинська Лідія Денисівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівська сільська рада, секретар
8 19 Котляренко Микола Вікторович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Херсонгаз", слюсар
Соціалістична партія України
1 1 Мороз Світлана Дмитрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Олександрівський Будинок культури, директор
2 6 Сапожник Петро Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 9 Гасан Лариса Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Білозерський РЕЗ і ЕМ, електронаглядач
4 10 Радіонова Марія Павлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Олександрівський Будинок культури, техпрацівник
Самовисування
1 2 Харламова Олена Фантинівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, КС "Громада", кредитний інспектор
2 5 Корчовський Олександр Тимофійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Олександрівське КП, тракторист
3 7 Витиник Людмила Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
4 12 Ясіньковська Лариса Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Олександрівський ясла-садок, вихователь
5 15 Мазан Іван Павлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Олександрівське КП, керівник
6 16 Зачеса Тетяна Олексіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, аптека, фармацевт
7 18 Трембецький Віктор Йосипович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
8 20 Ющенко Лілія Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Білозерський територіальний центр, соціальний працівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"