Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Білозерський район

Микільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 85
Комуністична партія України 3 15

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 9 Сивак Віталій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
2 14 Лукашкова Тетяна Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Орловський ясла-садок, вихователь
3 16 Кучеренко Ірина Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Орловський ясла-садок, завідувач
Самовисування
1 1 Воронова Лариса Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Микільська сільська рада, секретар
2 2 Скороход Олександр Дмитрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дар’ївська виправна колонія-10, завідувач майстерні
3 3 Гавриш Володимир Миколайович 10.01.2011 Освіта вища, позапартійний, ФГ "Соната", голова
4 4 Морозова Олена Олександрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Микільські ясла-садок, вихователь
5 5 Кожухар Тетяна Степанівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
6 6 Скороход Людмила Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Микільські ясла-садок, завідуюча
7 7 Григорян Ганна Арменівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Микільська сільська рада, спеціаліст із соціальної роботи
8 8 Максименко Світлана Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 10 Топтуненко Едуард Віталійович 10.01.2011 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
10 11 Захарченко Тетяна Олексіїївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Приватне підприємство “Міраж" м. Херсон, комірник
11 12 Топтуненко Алла Семенівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Микільська загальноосвітня школа, вчитель
12 13 Андрусішена Надія Григорівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер
13 15 Чорний Юрій Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дарвська виправна колонія -105, інспектор
14 17 Круглий Віталій Григорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
15 18 Громовик Анатолій Якович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Понятівська загальноосвітня школа, вчитель
16 19 Копитін Сергій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Державна рибна охорона м. Херсон, охоронець
17 20 Сорач Петро Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"