Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Білозерський район

Дніпровська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 13 72,2
Аграрна партія України 5 27,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Аграрна партія України
1 8 Лихацький Андрій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Аграрної партії України, приватний підприємець
2 9 Вдовиченко Людмила Зіновіївна 02.11.2010 Освіта середня, член Аграрної партії України, а/ф "Білозерський", менеджер з продажу
3 13 Шишенко Віталій Васильович 02.11.2010 Освіта вища, член Аграрної партії України, а/ф "Білозерський", начальник горілчано-коньячного цеху
4 15 Балковий Анатолій Анатолійович 02.11.2010 Освіта вища, член Аграрної партії України, а/ф "Білозерський", бригадир
5 18 Заровна Людмила Сергіївна 02.11.2010 Освіта вища, член Аграрної партії України, а/ф "Білозерський", бригадир
Самовисування
1 1 Казмірук Микола Геннадійович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ Білозерський РЕМ і ЕМ, водій
2 2 Дідух Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Державна податкова інспекція м. Херсон, старший оперуповноважений
3 3 Макаренко Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Херсонська нафтобаза, охоронець
4 4 Серчишин Олександр Тимофійович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", а/ф "Білозерський", оператор автоматичних ліній
5 5 Щербина Олена Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Білозерський районний територіальний центр соціадбного обслуговування, соціальний працівник
6 6 Ходій Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КП Білозерська ЦРЛ, лікар - онколог
7 7 Костів Віктор Володимирович 13.03.2011 Освіта вища, член Аграрної партії України, Агрофірма радгосп "Білозерський", головний гідротехнік
8 10 Кубишкіна Світлана Мирославівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дніпровська сільська рада, секретар
9 11 Вдовиченко Андрій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Комунальне підприємство "Аверс", директор
10 12 Ліновицька Галина Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дніпровський навчально-виховний комплекс, вчитель
11 14 Рудий Роман Климович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Інститут овочівництва і баштанництва м. Гола Пристань, науковий співробітник
12 16 Тараненко Світлана Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Білозерський ЦТДЮ, керівник гуртка
13 17 Брилюк Володимир Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, а/ф "Білозерський", робітник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"