Результати виборів депутатів ради

 Херсонська область Білозерський район

Дар'ївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 90
Комуністична партія України 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Півнєва Тетяна Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дар`ївська сільська рада, землевпорядник
2 5 Сергєєв Володимир Григорович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
Самовисування
1 1 Анастасієнко Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дар`ївська дільнична лікарня, лаборант
2 2 Палиничка Олена Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 4 Воронова Любов Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дар`ївська дільнична лікарня, медична сестра
4 6 Підибаєва Валентина Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дільнична виправна колонія №10, старша медична сестра
5 7 Дехтяр Оксана Борисівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
6 8 Швець Тетяна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дільнична виправна колонія №10, інспектор канцелярії
7 9 Черноус Валентина Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Дар`ївська сільська рада, секретар
8 10 Плужний Сергій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КПМТП “ДАР", директор
9 11 Зелінська Ганна Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дитячий садок“Вишенька", завідуюча
10 12 Ничипорчук Тамара Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
11 13 Науменко Лідія Василівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
12 14 Брусник Тетяна Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, АЗС №26, оператор
13 15 Яковлєва Валентина Федорівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ПМК – 143, завідуюча їдальні
14 16 Жиромський Юрій Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
15 17 Макаров Олександр Євгенович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
16 18 Павлов Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
17 19 Рибіцька Раїса Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Херсонський онкодиспансер, молодша медична сестра
18 20 Воронов Олексій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП “Вендельн Україна", майстер ЗПК



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"