Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Самбірський район

Бабинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 19 95
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 9 Ванівський Василь Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", СЦБ м. Рудки, електромеханік
Самовисування
1 1 Бондар Галина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Бабинська сільська рада, секретар
2 2 Кузбит Марія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 3 Черевко Василь Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
4 4 Кіс Іван Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Надибське ремонтне підприємство", заступник головного бухгалтера
5 5 Волинець Оксана Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
6 6 Ванівський Іван Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Надолішня Оксана Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
8 8 Ванівський Іван Васильович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 10 Ванівський Іван Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Самбірський центр зайнятості
10 11 Заріцький Ігор Васильович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , тимчасово не працює
11 12 Кузбит Іван Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, член Конгресу Українських Націоналістів, ДП "Самбір Експрес", водій
12 13 Струбицький Зіновій Євстахович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
13 14 Кугіль Назар Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
14 15 Пундяк Василь Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Народний дім с. Береги, директор
15 16 Мінкевич Володимир Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
16 17 Кострицький Мирон Ярославович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ст. Львів головний вокзал
17 18 Торчинович Олег Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
18 19 Марущак Олег Сафронович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Пинянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., завгосп
19 20 Легуцький Ігор Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДПІ у Самбірському районі, юрист



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"