Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Пустомитівський район

Старосільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Кільбасович В’ячеслав Степанович 14.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Народний дім №1 “Просвіта", директор
2 2 Сидоренко Юрій Йосифович 05.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", ТзОВ "Астрея", директор
3 3 Звірко Степан Петрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВП ІОЦДТГО “Львівська залізниця", старший електромеханік
4 4 Клименко Галина Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", ВАТ Львівгаз, контролер
5 5 Іванко Нестор Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, “Мікроприладсервіс", директор
6 6 Клиж Віктор Володимирович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", ВАТ Львівгаз, слюсар
7 7 Рура Ігор Богданович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , тимчасово не працює
8 8 Гупало Роман Мирославович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ФОП Гупало Р.М., керівник
9 9 Сикета Ігор Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ППКд Бізнес-Фінанс, водій
10 10 Гарда Володимир Теодорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
11 11 Милян Андрій Романович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ФОП Милян А.Р., керівник
12 12 Марценюк Андрій Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
13 13 Швець Андрій Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ "Іскра", керівник бригади
14 14 Козакевич Андрій Романович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ “Львівобленерго“, контролер
15 15 Проскурник Ольга Максиміліанівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВПО "Іскра", контролер
16 16 Гарасюк Степан Богданович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР, заступник начальника управління



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"