Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Пустомитівський район

Солонківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Шепітко Іван Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Бурий Михайло Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Народний дім "Просвіта", директор
3 3 Деркач Іван Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВАТ "Укртелеком", електромонтер зв»язку
4 4 Юрків Михайло Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КП "Амарант", в.о. директора
5 5 Опока Юрій Ігорович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Львівська залізниця, механік зв»язку
6 6 Кликоцький Ярослав Романович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство
7 7 Лещак Мар’ян Ярославович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Національний університет "Львівська політехніка", студент
8 8 Ткачук Любов Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Солонківська загальноосвітня школа, вчитель
9 9 Жиравецький Андрій Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Солонківська сільська рада, заступник голови
10 10 Рейс Андрій Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 11 Посацький Йосип Збігневич 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватне підприємство
12 12 Ткачук Вікторія Віталіївна 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Львівський національний медичний університет, студент
13 13 Бура Наталія Романівна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Солонківське споживче товариство, інспектора
14 14 Метко Олександра Степанівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Солонківська амбулаторія, головний лікар
15 15 Горак Андрій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Федак Степан Степанович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "ВАТО", директор
17 17 Крикун Сергій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Поршнянська загальноосвітня школа, кочегар
18 18 Роман Ольга Євстахіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Львівська окружна клінічна лікарня, старша медсестра
19 19 Микитів Степан Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", ПП "Конвалія", директор
20 20 Дідух Василь Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
21 21 Бабій Ігор Євстахійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Нагорянка"
22 22 Качмарик Роман Андрійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
23 23 Бартко Володимир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ДЮСШ Олімпійського резерву, тренер
24 24 Гупало Юліан Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, фермерське господарство "Дрофа", голова
25 25 Мрочко Микола Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Львівелектромаш, начальник дільниці
26 26 Курса Михайло Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
27 27 Буренков Анатолій Петрович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Теплогосподарство КЕВ, начальник
28 28 Буренков Сергій Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, В/ч А 0780, військовослужбовець
29 29 Бікчантаєв Олександр Борисович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, В/ч А 0780, старший офіцер відділу
30 30 Прищепа Руслан Валерійович 15.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТзОВ ТНП-транс, директор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"