Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Пустомитівський район

Пикуловичівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Штойко Ольга Платонівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Пікуловицька загальноосвітня школа, директор
2 2 Шевчик Петро Степанович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
3 3 Максим’як Василь Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "За Україну!", приватний підприємець, директор фірми ГРВП «Настя»
4 4 Лозінський Володимир Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", АЕБ "Ефорт", охоронець
5 5 Місько Юрій Богданович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, стоматологічна поліклініка м. Львів , зубний технік
6 6 Бритковський Василь Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Національний університет "Львівська політехніка", асистент кафедри ЕРАТ
7 7 Шевчик Тарас Степанович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
8 8 Ходор Ігор Ярославович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Ходорік"
9 9 Матківський Роман Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Борщовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора школи
10 10 Волоцюга Микола Ярославович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
11 11 Барабаш Роман Богданович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", КРУ у Львів. обл., контролер-ревізор
12 12 Каленовська Мирослава Стефанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ГРВП "Настя", продавець
13 13 Бурка Роман Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "За Україну!", ЗАТ "Ензим"
14 14 Тарас Ігор Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Барабаш Ганна Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Народний дім с. Пикуловичі, директор
16 16 Дзюбінський Василь Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
17 17 Лепецька Ганна Йосипівна 27.12.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
18 18 Світлик Марія Федорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТзОВ "Імперія вікон", головний бухгалтер
19 19 Дида Мирослав Григорович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, АнкомТранс с. Кам’янопіль
20 20 Марцінків Ярослав Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ "Ензим"



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
17 Кекляк Василь Васильович Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Львівський лісгосп", лісник, 02.11.2010 19.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"