Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Пустомитівський район

Оброшинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 21 87,5
Політична партія "За Україну!" 3 12,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "За Україну!"
1 3 Качмар Оксана Йосифівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Інститут землоробства і тваринництва ЗР УААН, завідувач лаборато-рії
2 5 Мороз Надія Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
3 6 Сивак Михайло Левкович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
Самовисування
1 1 Пристайко Марія Тимофіївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Оброшинська сільська рада, секретар
2 2 Колотило Роман Ігорович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Національний університет "Львівська політехніка", студент
3 4 Ковальчук Дмитро Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Національний Університет "Львівська політехніка", аспірант
4 7 Юрчишин Орест Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 8 Хомин Володимир Михайлович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТзОВ “Ролесто", менеджер
6 9 Волощук Олександра Петрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Інститут землоробства і тваринництва ЗР УААН, провідний науковий співробітник
7 10 Масик Роман Богданович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", приватний підприємець
8 11 Кензьор Любов Михайлівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
9 12 Козак Ігор Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Держенергонагляд, водій
10 13 Волосецький Ігор Євстахійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ОСББ “Квартал на Головацького", інженер
11 14 Щербатий Богдан Петрович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Лапаївське лісництво, лісничий
12 15 Штеюк Віталій Романович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", ТзОВ “Гланс", майстер
13 16 Загорець Юрій Максимович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
14 17 Бедрило Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Львівський аеропорт, робітник
15 18 Дяченко Олександр Борисович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Інститут землоробства і тваринництва ЗР УААН, науковий співробітник
16 19 Сіменуха Ігор Богданович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПрАТСК “Граве Україна", директор
17 20 Федак Василь Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
18 21 Барабах Олег Романович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Муична школа, викладач
19 22 Кондрашов Юрій Вікторович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Торговий зал, адміністратор
20 23 Крупей Наталія Миронівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
21 24 Федечко Михайло Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"