Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Пустомитівський район

Лисиничівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 26 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Кіт Віра Петрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Укрпродукти", директор
2 2 Дмитрик Тарас Миронович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжинського, викладач французької мови
3 3 Мельник Тарас Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Львівська комерційна академія; ТзОВ "ДК-Консалтинг", викладач кафедри аудиту; консультант
4 4 Мединський Микола Йосипович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
5 5 Слоцький Станіслав-Гаврило Йосипович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Мікроприлад", інженер з охорони праці
6 6 Бачинський Михайло Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТзОВ "Євробудсвіт", директор
7 7 Нагірна Оксана Леонідівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, видання "Високий замок", журналіст
8 8 Ковалишин Андрій Олексійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 9 Пендрак Богдан Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Пендрак
10 10 Захарчук Іван Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДАТ "Львівські авіалінії", начальник юридично-договірного відділу
11 11 Хавунко Любомир Григорович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Пролісок", голова правління
12 12 Туркало Наталія Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, КЗ ЛОР Обласна база спецмедпостачання, головний бухгалтер
13 13 Скопик Василь Андрійович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фізична особа-підприємець
14 14 Коружинець Галина Лук’янівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, школа с.Підбірці, заступник директора по виховній роботі
15 15 Куркевич Оксана Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП БФ "Квартал-плюс", головний бухгалтер
16 16 Бедрій Мирон Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Штрих, юрист
17 17 Мадея Євген Ярославович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "компанія БК", водій
18 18 Гривнак Роман Миколайович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Байра"
19 19 Бачинський Олег Тарасович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Дует", заступник директора
20 20 Саєвич Ярослав Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фізична особа-підприємець
21 21 Хомів Павло Степанович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фізична особа-підприємець
22 22 Брездень Андрій Ярославович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
23 23 Воробель Андрій Володимирович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
24 24 Блощичак Ольга Маркіянівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Підбірцівська загальноосвітня школа, вчитель
25 25 Халепа Анатолій Петрович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Фіус", заступник директора
26 26 Колосовський Михайло Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"