Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Пустомитівський район

Лапаївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 23 95,8
Партія Християнсько-Демократичний Союз 1 4,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія Християнсько-Демократичний Союз
1 16 Крижанівський Роман Петрович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії Християнсько-Демократичний Союз, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Островська Любов Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Лапаївська сільська рада, секретар ради
2 2 Пелех Роман Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "Поліфрукт", начальник відділу
3 3 Ковальчук Богдан Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Завод "Лорта", головний конструктор
4 4 Витрикуш Андрій Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Укртелеком", старший механік
5 5 Ілейко Мирон Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Лапаївська сільська рада, спеціаліст-землепорядник
6 6 Гушнянський Тарас Миколайович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, ТзОВ "Альтком", керівник
7 7 Спольський Володимир Романович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ "Київстар", водій
8 8 Шкварок Андрій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
9 9 Мельничин Марія Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Пустомитіська дорожньо-експлуатаційна дільниця, головний бухгалтер
10 10 Москалик Олег Степанович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", тимчасово не працює
11 11 Ярошевич Ігор Богданович 03.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює
12 12 Шпачук Ірина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Західноукраїнська Геофізична експедиція, провідний інженер
13 13 Телеглова Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТМ "Барвінок", фахівець комп’ютерного обліку
14 14 Грицько Галина Богданівна 26.12.2010 Освіта вища, позапартійна, ТзОВ "Потік-експрес", лікар-стоматолог
15 15 Цісінський Богдан Львович 26.12.2010 Освіта вища, член Партії Християнсько-Демократичний Союз, Холодновідківська амбулаторія, головний лікар
16 17 Попович Анастасія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТзОВ "Транс- Сервіс-1", бухгалтер
17 18 Каліцяк Ігор Мар’янович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
18 19 Гиряк Андрій Богданович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Міське комунальне підприємство "Львівводоканал", оператор
19 20 Мацелко Володимир Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Лапаївська сільська рада, заступник сільського голови
20 21 Афтанас Андрій Степанович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "Трісер Авто Еліт", слюсар
21 22 Воробель Катерина Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", ТзОВ "Трейд Маркет", продвець-консультант
22 23 Антоник Володимир Ігорович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
23 24 Ілейко Мирослав Іванович 14.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Лапаївська сільська рада, спеціаліст землеупорядник



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
14 Топій Людмила Миколаївна Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює 03.11.2010 03.11.2010
15 Вдович Олег Андрійович Освіта вища, позапартійний, Львівська залізниця "Вагонне депо Клепарів", бригадир, 03.11.2010 03.11.2010

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"