Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Пустомитівський район

Давидівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 90
Політична партія Народний Рух України 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Народний Рух України
1 2 Малиш Богдан Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, студент
2 3 Курик Іван Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, КП "Бар’єр", директор
Самовисування
1 1 Біда Ігор Богданович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний
2 4 Лось Микола Ярославович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Давидівська загальноосвітня школа, вчитель автосправи
3 5 Салашник Михайло Васильович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний
4 6 Булик Михайло Андрійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 7 Хрунь Ігор Юрійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний
6 8 Черкас Федір Федорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПАТНВК "Полярон", енергетик
7 9 Лука Олександра Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТзОВ "Корпорація колійні технлології", провідний спеціаліст
8 10 Вікарчук Василь Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, АТ "Укрсімбанк", провідний економіст
9 11 Павлик Роман Матвійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Львівська філія ВАТ "Укртелеком", начальник
10 12 Данильчук Богдан Степанович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ АПП "Львівське", сторож
11 13 Білик Ірина Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Давидівська лікарська амбулаторія, головний лікар
12 14 Грень Тарас Романович 01.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Арготоргова фірма Давидів, директор
13 15 Лука Василь Миронович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТзОВ АПП "Львівське", інспектор з охорони праці
14 16 Грень Іванна Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, СПГ "Тетра", бухгалтер
15 17 Мудрик Уляна Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Давидівська лікарська амбулаторія, медична сестра
16 18 Шупер Богдан Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ЛМКП "Львівводоканал", контролер
17 19 Камінський Мар’ян Волордимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, КП "Давидівське", директор
18 20 Камінський Тарас Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"