Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Миколаївський район

Рудниківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 90,9
Політична партія "Наша Україна" 2 9,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Наша Україна"
1 11 Гречаник Любов Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Рудниківська сільська рада, cекретар
2 18 Кісіль Ігор Степанович 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", МРДУ, дільничний майстер
Самовисування
1 1 Влодковська Леся Ярославівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
2 2 Прендота Мирон Петрович 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ВАТ "Укрпошта", водій
3 3 Присташ Микола Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фермерське господарство "Джерельна Криниця", лікар ветеринарної медицини
4 4 Давидяк Роман Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, "Промислове будівництво та сервіс", водій
5 5 Кардаш Галина Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТзОВ "Леоні", інженер з підготовки виробництва
6 6 Гладій Оксана Петрівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
7 7 Магурчак Роман Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
8 8 Підцерковний Микола Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Рудниківська сільська рада, землевпорядник
9 9 Заставський Роман Теодорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Львівський обласний виробкомбінат", комірник
10 10 Гриник Мирослав Якович 04.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Рудниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., директор
11 12 Гарасимів Назар Євгенійович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТзОВ "Леоні", інженер з підготовки виробництва
12 13 Білий Роман Степанович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Головне державне управління рибної охорони, рибінспектор
13 14 Більський Василь Степанович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Миколаївська районна дитяча школа з футболу, тренер
14 15 Ничта Віра Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дім культири, директор
15 16 Чень Оксана Богданівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Рудниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
16 17 Грабович Оксана Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, фермерське госпорство, фермер
17 19 Красій Оксана Йосипівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Рудниківська лікарська амбулаторія, лаборант
18 20 Давидяк Ярослав Євгенович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
19 21 Красій Василь Романович 19.11.2012 Освіта вища, позапартійний, Рибгосп "Рудники", механік
20 22 Бардак Леся Георгіївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, газета "Громада", кореспондент



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
21 Грабович Мирон Богданович Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Львівський обласний виробкомбінат", механік, 04.11.2010 04.11.2010 17.09.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"