Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Миколаївський район

Розвадівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 80
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 15
Політична партія Народний Рух України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 8 Шелепетень Неля Анатоліївна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Миколаївська гімназія, вчитель
2 11 Шух Ігор Романович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Шух І.Р.", директор
3 15 Говикович Олена Володимирівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Розвадівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора
Політична партія Народний Рух України
1 14 Андрухів Андрій Степанович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народного Руху України, ПП "Формула - ритейл", оператор ПРК
Самовисування
1 1 Серівка Андрій Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТзОВ "Миколаїврембуд", заступник директора
2 2 Дмитришин Степан Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Розвадівбудматеріали"
3 3 Борсук Назар Богданович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївський район електромереж, начальник зміни
4 4 Гірняк Роман Григорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП " Гірняк Р.Г.", директор
5 5 Кобрин Оксана Ярославівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Вербізька загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
6 6 Борсук Ярослав Дем’янович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївський район електромереж
7 7 Костів Богдан Ігорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
8 9 Данчевський Ігор Васильович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Національний університет "Львівська Політехніка", студент
9 10 Оприско Олег Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, МДКП "МТКЕ", директор
10 12 Лукомська Ірина Григорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Розвадівська сільська рада, секретар
11 13 Серівка Ігор Ярославович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївгарантбудсервіс, робітник
12 16 Більський Ярослав Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління Держкомзему у Миколаївському р-ні, завідувач сектором з контролю
13 17 Яцишин Роман Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Розвадівська сільська рада, землевпорядник
14 18 Шух Олена Никодимівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Розвадівська сільська рада, головний бухгалтер
15 19 Косач Мирон Богданович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Миколаївцемент", начальник зміни
16 20 Грица Роман Романович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління Держкомзему у Миколаївському р-ні, інженер-землевпорядник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"