Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Миколаївський район

Пісочненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 24 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Бурмас Роман Мирославович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївський район електромереж, робочий
2 2 Раделицький Ігор Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Стрий ПЧ №5, робочий
3 3 Яців Андрій Богданович 26.12.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
4 4 Бінас Олег Миронович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Миколаївський райавтодор", головний інженер
5 5 Струк Оксана Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стрийська дис-танція колії, бухгалтер
6 6 Кардаш Володимир Володимирович 26.12.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Дубик Богдан Павлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Львівський державний університет фізичної культури, студент
8 8 Кос Богдан Романович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
9 9 Процишин Ігор Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївський район електромереж, керівник диспетчерської групи
10 10 Грица Василь Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
11 11 Кос Роман Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
12 12 Швед Роман Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Черницька загальноосвітня школа, вчитель
13 13 Федькович Тетяна Романівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Черницька загальноосвітня школа, педагог-організатор
14 14 Грещук Галина Ігорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП "ЗемСвіт", керівник
15 15 Качмар Роман Романович 18.11.2012 Освіта вища, позапартійний, Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. , вчитель
16 16 Грица Ярослав Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
17 17 Кос Роман Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївський район електромереж, майстер дільниці
18 18 Струк Михайло Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Монтажник", директор
19 19 Кіндій Оксана Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, студент
20 20 Гарасимов Петро Ярославович 26.12.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Леоні", оператор
21 21 Грещук Василь Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
22 22 Бардак Мар’ян Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Миколаївська райдержадміністрація, водій
23 23 Головка Ганна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
24 24 Демко Іра Ярославівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Пісочнянська сільська рада, секретар



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
15 Щепаняк Степан Михайлович Освіта вища, позапартійний, МВК №50, інженер, 02.11.2010 02.11.2010 16.09.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"