Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Миколаївський район

Крупська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 87,5
Партія Християнсько-Демократичний Союз 1 6,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія Християнсько-Демократичний Союз
1 10 Борщевський Андрій Ярославович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії Християнсько-Демократичний Союз, приватний підприємець, виконує обов’язки директора
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Шиманська Степанія Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТзОВ "Карпати – 1", інженер по кадрах
Самовисування
1 1 Опрісник Марія Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Крупська сільська рада, головний бухгалтер
2 2 Верещук Марія Петрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
3 4 Оприско Василь Ярославович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Управління деркомзему, спеціаліст І категорії сект.ДЗК
4 5 Оленич Андрій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
5 6 Бачинський Микола Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, дитячо-юнацька спортивна школа, тренер-викладач
6 7 Ониськів Олег Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець, водій
7 8 Довган Михайло Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Роздільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель історії
8 9 Ярема Стефан Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївський райавтодор, інженер-механік
9 11 Форгель Іван Бронеславович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець, директор
10 12 Шеремета Ярослава Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Крупська сільська рада, секретар
11 13 Давидович Олександра Ярославівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Крупська сільська рада, землевпорядник
12 14 Городецький Андрій Ярославович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Розвадів будмат, начальна цеху
13 15 Дидишин Василь Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
14 16 Довган Ігор Леонідович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Вик АТП-14627, водій



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"