Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Миколаївський район

Дроговизька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 90,9
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 9,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Снігур Орест Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ВАТ "Львівобленерго ", інженер
2 5 Прокопчук Оксана Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП ВКФ"Вежа", головний бухгалтер
Самовисування
1 2 Чупик Андрій Тарасович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 3 Семчишин Анна Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Дроговизька загальноосвітня школа, заступник директора по навчально-виховній роботі
3 4 Маруняк Андрій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ ВО "Конті", менеджер
4 6 Пеньков Назар Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївський РВ, дільничний інспектор
5 7 Чепа Іван Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Перша приватна броварня у м.Львові, оператор бродіння квасу
6 8 Грица Богдан Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дроговизька загальноосвітня школа, вчитель
7 9 Самотос Роман Миколайович 02.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, тимчасово не працює
8 10 Луцан Наталя Романівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дроговизька сільська рада, секретар
9 11 Цюра Стефан Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ"Миколаївське АТП-24665", інженер
10 12 Сенишин Ярослав Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
11 13 Коцопей Олег Теодорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, КРУ у Львівській області, юрист-консультант
12 14 Ярош Віктор Дмитрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Барбарас-Україна", директор
13 15 Якимишин Любомир Ярославович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
14 16 Леус Любов Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дроговизька сільська рада, головний бухгалтер
15 17 Галан Богдана Богданівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дроговизька сільська рада, діловод
16 18 Бендина Тарас Григорович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СПД ф\о Бендина Т.Г., директор
17 19 Самотос Василь Стефанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ФОП Самотос В.С.
18 20 Дмитришин Степан Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Миколаївцемент", оператор водозапірних споруд
19 21 Луцишин Василь Григорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СПД Луцишин В.Г., директор
20 22 Здебський Микола Миколайович 27.12.2010 Освіта вища, позапартійний, Миколаївська виправна колонія, старший інспектор відділу нагляду і безпеки



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"