Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Миколаївський район

Гірська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 90
Політична партія "Наша Україна" 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Наша Україна"
1 1 Білокур Яків Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Миколаїв-Пожежна охорона, робочий
2 17 Прокопів Петро Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", тимчасово не працює
Самовисування
1 2 Андрусик Микола Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
2 3 Ярема Микола Якович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "ГолвіремАгро", агроном
3 4 Дзюрах Микола Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СГ ТзОВ "Горуцьке", ветлікар
4 5 Андрійчик Іван Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Лалак", механік
5 6 Ярема Роман Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Миколаївцемент", робочий
6 7 Легкий Михайло Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, "Укртелеком" м.Миколаїв, технік-електромеханік
7 8 Горуцький Олексій Якович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гірська сільська рада, інженер-землевпорядник
8 9 Підлужний Василь Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Миколаївське АТП-14627, водій
9 10 Лучечко Юрій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Стрийське ВТТ і СТ, водій
10 11 Дудич Катерина Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
11 12 Кахнич Василь Федорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, їдальня Гірської загальноосвітньої школи, приватний підприємець
12 13 Вірт Юрій Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Миколаївське АТП-14627, водій
13 14 Даців Олег Юрійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Рудниківська загальноосвітня школа, вчитель
14 15 Марків Ганна Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Гірська сільська рада, діловод
15 16 Кахнич Микола Богданович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
16 18 Дудич Марія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народного Руху України, Гірська сільська рада, головний бухгалтер
17 19 Андрушко Степан Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СГ ТзОВ "Горуцьке", бригадир
18 20 Стеців Володимир Ігорович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"