Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Городоцький район

Родатицька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 68,8
Партія регіонів 3 18,8
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ" 1 6,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
1 4 Смук Іван Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії "ВІДРОДЖЕННЯ", ДТГО м. Львів , начальник поїзда
Партія регіонів
1 5 Пиріжок Оксана Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, КП "Обнова" м. Городок , директор
2 7 Шипка Надія Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Новояворівськліфт, диспетчер
3 8 Причко Ольга Йрсипівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 9 Шипка Степан Васильович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , Львівське вагонне депо, газоелектрозварник
Самовисування
1 1 Боднар Степанія Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Родатицька сільська рада, секретар
2 2 Костельний Андрій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", ТзОВ "Бутпласт" м. Городок, заступник директора
3 3 Кіш Галина Степанівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Аптека "ЗІ" м. Городок, фармацевт
4 6 Фрис Василь Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП ЛДЗ "ЛОРТА" БВ "Сокіл", електрик
5 10 Лутчин Роман Андрійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВП "І загін воєнізованої охорони", охоронець
6 11 Кіш Лев Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, "УкрЗалізниця" ст. Родатичі, електромеханік
7 12 Стрепко Василь Петрович 02.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, пенсіонер
8 13 Миклуш Мар’ян Степанович 14.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний
9 14 Киселевич Руслан Львович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, УМВСУ у Львівській області, охоронець
10 15 Пекар Володимир Степанович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 16 Замасло Олександра Григорівна 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"