Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Городоцький район

Переможненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Халак Юрій Юрійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Щипель Володимир Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Гринько Роман Степанович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, БМУ-№8 філія БМФ "Укргазпромбуд", плиточник
4 4 Грабовський Андрій Іванович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Науково-дослідне господарство "Комарнівське", сторож
5 5 Шпрінгер Марія Гнатівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, медсестра
6 6 Пиріг Андрій Йосипович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Бібрське лінійне виробниче упраління магістральних газопроводів, охоронець
7 7 Сухорончак Петро Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 8 Шило Ігор Володимирович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 9 Тридцятник Олексій Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
10 10 Марців Михайло Ількович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
11 11 Маланяк Ярослава Євстахіївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
12 12 Чурко Михайло Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, "Львівгазвидобування" Комарнівського ЦВНГК
13 13 Мотика Степан Йосипович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, БМУ-№8 філія БМФ "Укргазпромбуд"
14 14 Зубрицький Михайло Володимирович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Бубняк Леся Олексіївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Переможненська сільська рада, секретар
16 16 Коцюба Любов Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління Держкомзему у Городоцькому районі, спеціаліст першої категорії



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"