Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Городоцький район

Добрянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Іванишин Оксана Ярославівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, бібліотека с. Добряни, завідувач
2 2 Паліса Степан Володимирович 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", тимчасово не працює
3 3 Мілян Олександра Ярославівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Добрянська сільська рада, секретар
4 4 Кугаєвич Іван Степанович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 5 Дільний Антон Петрович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Загальноосвітня школа №2, оператор газової котельні
6 6 Сабат Богдан Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДЕПО Львів-Захід, машиніст електровоза
7 7 Баран Остап Григорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Міжрегіональна Академія Управління Персоналом м. Львів, студент
8 8 Хома Михайло Григорович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
9 9 Баран Володимир Остапович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АЕБ" Ефорт-Гарант"-1, охоронник
10 10 Бугаєвська Людмила Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, бібліотека с. Милятин, завідувач
11 11 Томаневич Любов Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Народний дім с. Добряни, завідувач
12 12 Дідух Василь Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, ТзОВ "Барвінок" м. Городок, старший охоронець
13 13 Галаха Іван Степанович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Вагонно-ремонтне пасажирське депо, м.Львів, токар
14 14 Дільна Галина Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Добрянське поштове відділення, листоноша
15 15 Пунейко Зоряна Федорівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТзОВ "БАДЕР Україна" м. Городок, контролер
16 16 Куциняк Ольга Йосипівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Центральна районна лікарня м. Городок, фельдшер-лаборант



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"