Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Городоцький район

Грімненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 5 Грабовенська Любов Богданівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, МДКЛ П. Орлика №4, молодша медсестра
Самовисування
1 1 Клачко Галина Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТзОВ "Грімно", головний бухгалтер
2 2 Панчишин Юрій Іванович 09.04.2012 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Ціж Олександра Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Грімне, завідуюча
4 4 Васильчак Любов Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Народний дім с. Грімне, директор
5 6 Зайшла Галина Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грімненська сільська рада, секретар ради
6 7 Шандра Андрій Володимирович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Національний університет "Львівська політехніка", студент
7 8 Шандра Оксана Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Грімненська загальноосвітня школа, завуч
8 9 Дуда Надія Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Грімненська сільська рада, головний бухгалтер
9 10 Панчишин Андрій Ярославович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
10 11 Коваліско Ольга Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Коваліско", директор
11 12 Яриш Володимир Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Бібрське ЛВУМГ, машиніст технологічних компресорів
12 13 Зайшлий Володимир Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
13 14 Подоба Євген Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
14 15 Чорна Марія Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Грімне, медсестра
15 16 Томчишин Володимир Ярославович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
2 Матюнін Уляна Петрівна Освіта вища, позапартійна, Грімненська загальноосвітня школа, вчитель початкових класів, 01.11.2010 01.11.2010 10.02.2012

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"