Результати виборів депутатів ради

 Львівська область Городоцький район

Бучалівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 75
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 3 18,8
Політична партія "Козацька Українська Партія" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 6 Левицький Ігор Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 9 Храпко Володимир Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
3 11 Бей Мар’ян Мар’янович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , Львівське ВАТ "ПМК-14", обмотувальник
Політична партія "Козацька Українська Партія"
1 8 Кулик Михайло Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
Самовисування
1 1 Кілович Петро Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Львівський ДАРЗ, охоронець
2 2 Грод Євгеній Степанович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
3 3 Богдан Василь Андрійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "Феро-Буд" м. Львів, слюсар
4 4 Бучкевич Оксана Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Комарнівська лікарня, лаборант
5 5 Олійник Василь Йосифович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
6 7 Новіцька Марія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бучалівська сільська рада, секретар
7 10 Кузів Олександра Йосипівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бучалівська сільська рада, землевпорядник
8 12 Деба Іван Володимирович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Городоцький РВ земельних ресурсів, інженер-землевпорядник
9 13 Кункевич Михайло Олегович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
10 14 Кута Михайло Йосипович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
11 15 Андрушко Євгенія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Катериничі, фельшер
12 16 Зубрицький Володимир Євгенович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Львівське ПП "Сокіл", охоронець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"