Результати виборів депутатів ради

 Сумська область м Суми

Піщанська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 14 77,8
Партія регіонів 3 16,7
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 5 Мандрика Світлана Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Піщанський будинок культури, художній керівник
2 10 Яременко Алла Павлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад №23 м.Суми, вихователь
3 15 Кравченко Олена Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ПП "Кравченко"
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 11 Погуляй Ростислав Олександрович 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Погуляй"
Самовисування
1 1 Нікітіна Тетяна Володимирівна 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, ПП "Нікітіна"
2 2 Ленівцева Вікторія Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП "Автодіагностика, оператор комп’ютерного набору
3 3 Новік Раїса Данилівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Піщанська сільська рада, секретар
4 4 Папушенко Ольга Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "Зауер", бухгалтер
5 6 Середа Микола Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СТОВ "Піщане", директор
6 7 Кобилецька Віра Олексіївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, дошкільний навчальний заклад №35 "Дюймовочка", завгосп
7 8 Закусило Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Піщанське лісництво, лісничий
8 9 Патик Світлана Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Піщанська сільська бібліотека, бібліотекар
9 12 Гордієнко Іван Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
10 13 Бондаренко Валентина Василівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТОВ "Архіград", сторож
11 14 Антоненко Ніна Степанівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Відділення зв’язку с. В.Піщане, завідуюча
12 16 Говорун Микола Миколайович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Говорун"
13 17 Антошкін Денис Володимирович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
14 18 Трохименко Віталій Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"