Результати виборів депутатів ради

 Сумська область Сумський район

Стецьківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 68,2
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 5 22,7
Партія Християнсько-Демократичний Союз 2 9,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія Християнсько-Демократичний Союз
1 5 Диченко Віра Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії Християнсько-Демократичний Союз, ФОП "Винниченко", працівник
2 17 Хмелецька Наталія Ігорівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії Християнсько-Демократичний Союз, фізична особа-підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Ігнатенко Володимир Олексійович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЗАТ "Сумський КЗ", майстер
2 10 Білан Валентина Сергіївна 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТОВ Агрофірма "Рост", вагарь
3 14 Ховзун Ірина Анатоліївна 05.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Стецьківське СП, завідуюча магазином
4 15 Дегтярьов Олександр Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Дегтярьов О.Д."
5 16 Михайленко Наталія Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЗАТ "Сумський КЗ", завідуюча складом
Самовисування
1 1 Чеботарьова Лариса Вікторівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фізична особа-підприємець
2 2 Рогожний Віталій Іванович 03.01.2011 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 4 Рибець Григорій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП "Сумиспирт", тесляр
4 6 Гамота Галина Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Стецьківська дільнична лікарня, медсестра
5 7 Рибкіна Людмила Олександрівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Стецьківський дошкільний навчальний заклад "Веселі зайчата", завгосп
6 8 Кувшинова Ольга Григорівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЗАТ "Сумський КЗ", головний економіст
7 9 Анохіна Валентина Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
8 11 Переяслов Юрій Сергійович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Сумське машинобудівне НВО ім. Фрунзе, котельник
9 12 Коноваленко Віктор Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП Корнієнко, управляючий комплексом
10 13 Савінкіна Ніна Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
11 18 Мельник Тетяна Григорівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Стецьківська дільнична лікарня, реєстратор
12 19 Чугай Павло Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Гавриленко", водій
13 20 Вітковська Олена Борисівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Стецьківська сільська рада, секретар
14 21 Толстокор Микола Гурійович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ЗАТ "Сумський КЗ", механік
15 22 Шапаренко Світлана Степанівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фізична особа-підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"