Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Судак

Дачнівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 55
Партія регіонів 9 45

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Орлов Олексанр Васильович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
2 4 Шипілова Тетяна Петрівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дачнівська сільська рада, землевпорядник
3 5 Ковальчук Тамара Георгіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дачнівська сільська рада, фахівець ВУС
4 7 Дробязова Людмила Ігоревна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КП КА "Новий Світ", директор
5 9 Дубина Валентина Василівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДП "ЗШВ "Новий Світ", робоча
6 11 Кучурян Наталія Аурелівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дачнівська бібліотека, бібліотекар
7 15 Баженов Олександр Олекійович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Судак", головний інженер
8 18 Ензель Володимир Володимирович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацьке ГЛОХ, лісничий
9 19 Сафронов Юрій Іванович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Лісне, фельдшер
Самовисування
1 2 Чернявська Тетяна Василівна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дачнівська загальноосвітня школа, вчитель
2 3 Шидловський Володимир Антонович 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
3 6 Раздобурдіна Наталя Миколаївна 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Дачнівська загальноосвітня школа, вчитель
4 8 Яг’яєв Яг’я Ібрамович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
5 10 Зазибов Вадим Вікторович 05.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Сильна Україна", ДП "Судак", слюсар
6 12 Аблітаров Рєшат Абкадирович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Судацький ОКДЮСШ, викладач
7 13 Анісімов Михайло Вікторович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Судацька загальноосвітня школа №2, вчитель
8 14 Шпорт Роман Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "Фортеця Крим", директор
9 16 Шевляков Ігор Іванович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пансіонат "Львівський залізничник", програміст
10 17 Дьомушкіна Тамара Олексіївна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
11 20 Алієва Зарєма Абубекірівна 05.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Судацьке територіальне медичне об'єднання, медсестра



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"