Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Судак

Грушівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 14 70
Самовисування 4 20
Комуністична партія України 2 10

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 15 Шилова Любов Леонідівна 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
2 18 Лазейкін Олександр Федорович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, туристично-оздоровчий комплекс "Судак", шофер
Партія регіонів
1 1 Карасьова Наталя Василівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грушівська сільська рада, секретар
2 2 Лещинська Єлизавета Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Грушівська пошта, начальник
3 3 Балахонова Тетяна Олексіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
4 4 Болгарина Галина Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грушівська сільська бібліотека, бібліотекар
5 5 Саламатіна Лада Леонідівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Грушевський дитячий садок, завідуюча
6 7 Прима Ірина Олегівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Грушевський дитячий садок, вихователь
7 8 Нечипоренко Ганна Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Грушівське територіальне медичне об'єднання, медсестра
8 11 Михайленко Петро Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
9 13 Майорова Лариса Іванівна 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, клуб, с.Перевалівка, завідуюча
10 14 Баранова Олена Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пансіонат "Львовский железнодорожник", покоївка
11 16 Арсланбекова Зера Нуріївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Перевалівська сільська бібліотека, бібліотекар
12 17 Мустафаєв Енвер Сейранович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
13 19 Констанченко В’ячеслав Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, готель"Форум", головний інженер
14 20 Абдураманова Хайріє Мунірівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Грушівський дитячий садок, завгосп
Самовисування
1 6 Марков Микола Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 9 Арап Гафар Мамедович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 10 Чулакова Фарада Мухаммадіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
4 12 Арап Кемал Хадирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"