Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Алушта

Малоріченська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 10 50
Партія регіонів 7 35
Комуністична партія України 3 15

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 2 Унанян Армен Роландович 31.10.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, загальноосвітня школа с. Рибаче, вчитель
2 3 Бєлоіванова Тетяна Станіславівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
3 12 Соколовський Ігор Григорович 31.10.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, швидка допомога, с.Малоріченське, водій
Партія регіонів
1 4 Бондарчук Галина Дмитрівна 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, БО "Кулон", директор
2 5 Єловський Володимир Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 6 Баранов Сергій Вікторович 31.10.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Союз Лівих Сил", приватний підприємець
4 9 Виприцький Олексій Борисович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 11 Білоус Миколай Вікторович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, туркомплекс "Арго", директор
6 13 Златковський Вячеслав Вікторович 31.10.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Алуштинська загальноосвітня школа №2, псіхолог
7 20 Трунін Антон Володимирович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП"Малоріченське", головний бухгалтер
Самовисування
1 1 Хадралієв Мурат Ередженович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 7 Лисенко Михайло Олександрович 05.03.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, КП "Малоріченське", директор
3 8 Тучин Микита Петрович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, м.Алушта СБУ АР Крим, старший оперуповноважений
4 10 Рамазанов Усеін Енверович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
5 14 Воєводін Павло Іванович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
6 15 Чернов Олександр В’ячеславович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Державна податкова інспекція м.Ялта, заступник начальника
7 16 Гвардієв Алім Наріманович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
8 17 Алфьоров Василь Васильович 05.03.2013 Освіта вища, член Партії регіонів, Виконком Малоріченської сільської ради, юрисконсульт
9 18 Усеїнов Усеїн Аблялімович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
10 19 Ібраїмов Наріман Вадимович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Комуністична партія України
7 Дикий Володимир Миколайович Освіта середня, член Комуністичної партії України, пожежна охорона с.Рибаче, керівник, 31.10.2010 31.10.2010 22.12.2012 помер
Самовисування
17 Журжу Василь Федорович Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець 31.10.2010 31.10.2010 22.12.2012 помер

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"