Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим м Алушта

Маломаяцька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 55
Партія регіонів 9 45

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Таланов Дмитро Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, НБС ННЦ, працівник
2 6 Жарчинський Анатолій Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
3 7 Петракова Жанна Борисівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Центр ТК и Р “Крим", охоронець
4 9 Бабенко Микола Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ПП "Бабенко М.І", директор
5 10 Козачук Лариса Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
6 12 Дроздик Олександр Кирилович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП "Тавріда", головний інженер-механік
7 15 Сячина Світлана Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Маломаяцька сільськаарада, секретар
8 17 Панова Лідія Василівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
9 20 Кубаткіна Ольга Борисівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Кулик Ігор Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, управління містобудування і архітектури Алуштинської міської ради, заступник начальника
2 3 Гаврилець Дмитро В’ячеславович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Ялтинська автомобільна школа ТСО України, директор
3 4 Гапон Михайло Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, Маломаяцька сільська рада, водій
4 5 Магамедов Севзіхан Ідрісович 02.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , Запрудненська загальноосвітня школа, вчитель
5 8 Власенкова Катерина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ЗАТ "Утёс", медична сестра
6 11 Данилін Сергій Миколайович 23.08.2013 Освіта вища, член Партії захисників Вітчизни, ПАТ "Санаторій "30 років Жовтня", головний інженер
7 13 Андрійчук Микола Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
8 14 Калінкіна Валентина Василівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Маломаяцька середня школа, вчитель
9 16 Чудна Ірина Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ялтинський відділ КРФ ЦДЗК, інженер – землевпорядник
10 18 Максимов Олег Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, “АЗБМ и К", директор
11 19 Грицай Олена Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДП"Таврида", бухгалтер-економіст



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Партія регіонів
11 Агієнко Юрій Анатолійович Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець 02.11.2010 02.11.2010 20.06.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"