Результати виборів депутатів ради

 Автономна Республіка Крим Чорноморський район

Окунівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 10 62,5
Самовисування 4 25
Комуністична партія України 1 6,3
Українська морська партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 16 Золотухін Володимир Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Комуністичної партії України, пенсіонер
Партія регіонів
1 1 Куліков Павло Андрійович 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ДАТ "Чорноморнафтогаз", оператор-технолог
2 3 Коновалова Оксана Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Громовський сільський клуб, технічний працівник
3 4 Васюкова Ольга Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Тарханкут- Агро", менеджер
4 5 Базавлук Віра Павлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ЧРСП магазин №62, продавець
5 7 Нечай Катерина Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Окунівська сільська бібліотека, бібліотекар
6 10 Жипа Наталія Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 11 Майданюк Юрій Леонідович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, база відпочику "Хвиля", директор
8 12 Вєтров Петро Петрович 04.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ДАТ "Чорноморнафтогаз", водій
9 14 Ткачук Марина Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
10 15 Грінь Віталій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Тарханкут-Агро", водій
Українська морська партія
1 13 Ібазерова Даміра Бекирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 2 Гєршун Наталія Валеріївна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
2 6 Гребеннік Микола Михайлович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 8 Дудченко Зінаїда Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Окунівська сільська рада, спеціаліст
4 9 Альошин Володимир Анатолійович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Окунівська загальноосвітня школа, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"